Aşağıdaki iletişim kanallarından bizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günümüz dijital çağında, bir web sitesine sahip olmak çevrimiçi bir marka yaratmak için çok önemlidir. Bir web sitesi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve bilgilerinizi geniş bir kitleye sergilemenize olanak tanır ve sunduklarınızı arayan müşterilerle bağlantı kurmanıza olanak verir.

Responsive tasarım, bir web sitesinin kullanıcının cihazına ve ekran boyutuna göre uyarlanmasını ve yanıt vermesini sağlayan bir web tasarım yaklaşımıdır.

Yönetim paneli, web sitesi yöneticilerinin bir web sitesinin içerik, kullanıcılar, ayarlar ve analizler gibi çeşitli yönlerini yönetmesini sağlayan web tabanlı bir ara yüzdür. Yönetim paneli entegrasyonu, bu ara yüzü bir web sitesine veya web uygulamasına entegre etme sürecini ifade eder. Yönetici paneli entegrasyonu oldukça önemlidir. Çünkü web sitesi yöneticilerine web sitesinin içeriğini, kullanıcılarını ve ayarlarını yönetmek için merkezi bir zemin sağlar.

İnternet bağlamında alan adı, bir web sitesini veya web sunucusunu tanımlamak için kullanılan orijinal bir addır. Kullanıcıların belirli bir web sitesine erişmek için web tarayıcılarına yazdıkları isim olarak da bilinir.

Web hosting, kişilerin ve kuruluşların web sitelerini internet üzerinden erişilebilir bir hâle getirmelerini sağlayan bir hizmettir.

Bir web sitesinde birden fazla dil olması, web sitesinin içeriğinin birden fazla dilde mevcut olduğu anlamına gelir. Bu, farklı dilleri konuşan kullanıcıların web sitesindeki bilgilere daha kolay erişmesini ve anlamasını sağlar.

SEO ya da Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoru sonuç sayfalarında görünürlüklerini ve sıralamalarını artırmak için web sitelerini, web sayfalarını ya da çevrimiçi içeriği optimize etme yöntemidir..

Sayfa içi SEO olarak da bilinen dahili SEO, arama motoru sonuç sayfalarında görünürlüğünü ve sıralamasını iyileştirmek için bir web sitesinin tek tek sayfalarını ve içeriğini optimize etme aşamasıdır.

Sayfa dışı SEO olarak da bilinen harici SEO, arama motoru sıralamalarını ve görünürlüğünü iyileştirmek için web sitenizin dışındaki unsurların optimize olmasını ifade eder.

Backlink, bir web sitesinde başka bir web sitesine aktarım sağlayan bir köprüdür.

Logo, işletmeler, kuruluşlar ya da kişiler tarafından markalarını ya da ürünlerini tanımlamak ve tanıtmak için kullanılan grafik bir sembol ya da amblemdir.

Veri tabanı, bilgilerin etkin bir şekilde alınmasına ve yönetilmesine olanak tanıyacak şekilde depolanan ve düzenlenen yapılandırılmış bir veri koleksiyonudur.

Revizyon, halihazırda oluşturulmuş ya da yazılmış bir şeyin gözden geçirilmesi, yeniden incelenmesi ve değiştirilmesi işlemini ifade eder.

Eko web tasarım paketleri, web tasarımcılarının web sitelerini oluşturmak ve yönetmek için kullandıkları araçlardır. Birçok tasarım paketi mevcuttur ve paket seçimi tasarımcının tercihlerine, oluşturulmakta olan web sitesinin türüne ve gerekli özelliklere bağlıdır.

Anahtar kelime, bir belgenin, web sayfasının ya da içerik parçasının ana konusunu ya da fikrini tanımlamak için kullanılan bir kelime ya da kelime öbeğidir.

Açılış sayfası, bir ziyaretçiyi bir hizmete kaydolmak, bir ürün satın almak ya da bir uygulama indirmek gibi belirli bir eylemde bulunmaya teşvik etmek için özel olarak tasarlanmış bir web sayfasıdır.

Modül terimi, bir web sitesinde bağlama bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir, ancak genel olarak modül, bir web sitesinin belirli bir işleve hizmet eden ya da belirli bilgileri sunan ayrı ve bağımsız bir oluşumu ifade eder.

Basit bir tasarım, kullanıcıların gezinmesini ve Modül terimi, bir web sitesinde bağlama bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir, ancak genel olarak modül, bir web sitesinin belirli bir işleve hizmet eden ya da belirli bilgileri sunan ayrı ve bağımsız bir oluşumu ifade eder.

Standart web tasarımı, bağlama bağlı olarak farklı anlamlara gelebilen bir terimdir. Ancak genellikle web sitelerinin tasarlanması ve oluşturulmasına yönelik bir dizi yerleşik en iyi uygulama ve yönergeyi ifade eder.

Profesyonel web tasarımı, kullanıcı deneyimi, tasarım ilkeleri ve web teknolojileri konusunda derin bir anlayışa sahip deneyimli ve yetenekli tasarımcılar tarafından web sitelerinin oluşturulması ve uygulanması anlamına gelir.

Domain lisansı, bir alan adı sahibi ile başka bir taraf arasında, diğer tarafın bir ücret karşılığında alan adını belirli bir süre boyunca kullanmasına izin veren yasal anlaşmayı ifade eder.

Satış sonrası hizmetler, müşterilere bir ürün ya da hizmet satın aldıktan sonra sağlanan hizmetleri ve desteği ifade eder.

Destek talebi iletişim süreci, bir şirket ya da kuruluş tarafından destek talebinde bulunan bir müşteri ile iletişim kurmak için atılan adımları ifade eder.

Yönetim paneli kullanım kılavuzu, bir yazılım uygulamasının ya da web sitesinin yönetim panelini kullanma talimatlarını sağlayan bir dokümandır.

Bayilik, bir girişimci ya da yatırımcının, bilinen bir şirketin markasını, ürünlerini ve iş sistemlerini kullanarak bir işletmeyi, işletme hakkını satın aldığı bir iş modelidir. Bu hak karşılığında, bayilik alan genellikle bayilik verene bir başlangıç ücreti ve sürekli telif ücreti öder.

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Doğru dijital pazarlama stratejisiyle dünyanın dört bir yanındaki potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya platformları, işletmelerin daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve marka bilinirliğini artırmasına olanak tanır. İşletmeler ilgi çekici içerikler oluşturup paylaşarak daha fazla takipçi çekebilir, görünürlüklerini artırabilir ve marka bilinirliklerini geliştirebilirler.

Google Arama: Google Arama, şirketin kullanıcılara milyarlarca web sayfasına ve diğer çevrimiçi içeriğe erişim sağlar. Google Analytics, web sitesi verilerini izleyen ve raporlayan bir web analiz hizmetidir. Google Search Console, Google ads, Merchant Center ise diğer araçlardır.

Reklam bütçesi ve yönetimi, bir şirketin reklam harcamalarını tahsis etme ve kontrol etme sürecini ifade eder.

Dijital medya sisteminin etkinleştirilmesi dijital içerik oluşturmak, düzenlemek, dağıtmak ve yönetmek için tasarlanmış herhangi bir platform ya da yazılım olabilecek bir dijital medya sisteminin kurulması ve etkinleştirilmesi sürecini ifade eder.

İşletmeniz için hangi platformun en iyisi olduğunu belirlemek, işletmenizin niteliği, hedef kitleniz ve özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

İçerik yönetimi, metin, resim, video ve diğer medya gibi dijital içeriklerin oluşturulması, düzenlenmesi, depolanması ve yayınlanması sürecidir.

Kurumsal e-posta, bir şirket ya da kuruluş tarafından çalışanlarına resmi iletişim için sağlanan bir e-posta hesabıdır.

Mesafeli satış sözleşmesi, bir satıcı ile bir alıcı arasında mal ya da hizmet satışı için taraflar arasında herhangi bir yüz yüze etkileşim olmaksızın uzaktan akdedilen yasal bir anlaşmadır.

Veri içgörü aksiyon planı, iş kararlarını bilgilendirmek ve eyleme geçmek için veri ve içgörüleri kullanmaya yönelik yapılandırılmış bir yaklaşımdır.

SEO denetimi, bir web sitesinin sağlığını ve performansını arama motoru optimizasyonu (SEO) perspektifinden değerlendirme sürecidir.

B2B (işletmeler arası) şirketler için dijital pazarlama, ürün ya da hizmetleri diğer işletmelere tanıtmak için dijital kanalların ve taktiklerin kullanılması anlamına gelir.